Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA - ObrazekPište nám sem své dotazy, názory a komentáře. Na všechny moc rádi odpovíme. Chovatelská stanice Bohemia Kasai.
Obrazek
Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poradí někdo???

zuzu,22. 8. 2007 15:51

Ahoj chtěla bych se zeptat jaký je rozdíl mezi Bišonkem a Boloňským Bišonkem moc díík

pozdrav

Rohleni,21. 8. 2007 20:14

Ahojka všichni, konečně jsem narazila na stránky s budoucností. Máte spoustu nadějných zvířat, tak ať se daří. Zdraví knírači a Edánek. P.
www.goldestdanubius.wz.cz

Stránky fakt SUPER!!!

Simona,25. 6. 2007 8:11

Dost mě zaujaly Tvoje stánky. Škoda, že Milča taky nemá víc času, aby mohla jezdit s klukama na výstavy. Já spíš obdivuji ty výsledky ve výcviku psů!Já jsem si taky pořídila fenku sice starší (4,5 roku), ale základní výcvik má. Hrozně ráda bych s ní ve výcviku pokračovala, ale znáš to na vesnici ani v nejblišším okolí kynologický klub není. Tak Ti přeji hodně dalších úspěchů s Tvojí nádhernou smečkou. Ahoj.

POZDRAV

Slapničková Ivana,8. 6. 2007 17:35

Stránky se rozmnožují o další krásné fotečky.Ještě dodatečně gratuluji Trampíkovi a Archibaldovi k dosaženým výstavním úspěchům.Zdraví babička Ivana a všichni CHARNETTi.

Odpověď - Lepší kluk nebo holka?

Bohemia Kasai,5. 6. 2007 0:07

Na Vaší otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Každé z obou pohlaví má své výhody i nevýhody. Ale já osobně si myslím,že je to jedno. Fenku musíte hlídat v období hárání (tedy pokud nechcete štěňátka), ale fenka hárá zpravidla 2x do roka, tak to se vydržet dá. Pejsek sice nehárá, ale zato v jeho okolí hárají fenky téměř neustále (kor v paneláku, kde je pejsků a feneček hodně)a ty ho samozdřejmě zajímají, takže běhá po stopičkách. Ale dnes koneckonců existují samonavíjecí vodítka, takže když je v okolí nějaká "háravka", tak chodíme na vodítku a pejsek se stejně proběhne.Co se týče venčení: fenečka se vyčůrá a v podstatě může jít domů, kdežto pejsek občůrá kdejaký roh (musí se podepsat, že tam byl). Takže venčení pejska je náročnější časově. Ale tím samozdřejme myslím jen to, když pospícháte. Protože jak pejskové tak fenečky mají moc rádi procházky a různé lumpárny se svými páníčky. Jednoznačnou radu se ode mně asi nedozvíte, i když v mém případě maličko převažuje ta fenečka. Ať už si pořídíte fenečku či pejska BIŠONKA, budete s ním určitě moc spokojeni. Bišonci jsou prostě SUPER!!!

prosím o radu

Veronika Sikorová,1. 6. 2007 7:48

Je lepší do paneláku bišončí kluk nebo holka (jaký je rozdíl).

Odpověď pro Mílu.

Bohemia kasai,8. 2. 2007 20:06

Ahojky MÍLO. Jsem moc ráda, že se Ti naše stránky líbí. Doufám, že takových spokojených lidiček je víc! Mějte se všichni moc fajn a pozdravujte bišončí kluky (Akima a Arnyho).

AHOOOJ

Míla,5. 2. 2007 21:06

Ahoj teto!Máte to opravdu moooc krásné!!!!Arčí je užasnej!!!!!Stránky jsou velice super!!!!!

www.aeneahorse.estranky.cz

Aenea.Horse,29. 12. 2006 18:17

Web mezi ušima koně =)